ממונה אנרגיה בשרון

אם יש ברשותכם מפעל באזור השרון או כל עסק אחר, חברת "ערוץ בטיחות" היא החברה אליה אתם צריכים לפנות כדי להיות בטוחים שאתם לא מבזבזים אנרגיה. ממונה אנרגיה בשרון מטעם החברה יוודא כי אתם מבצעים את העבודות בצורה נכונה ויעילה. כיום, הנושא של ניהול אנרגיה בצורה נכונה הינו נושא נפוץ מאוד ובעל מודעות רבה מאוד, נושא אשר יש להתייחס אליו בכובד ראש ולהחליט כיצד משתמשים באותה אנרגיה מבלי לבזבז אותה לשווא ומבלי ליצור בעיות מיותרות, נזקים שונים או בזבוז של אנרגיה אשר היא כל כך חשובה וכל כך נחוצה כיום, בכל מקום ומקום בארץ.
איך ניתן לחסוך באנרגיה?
ערוץ בטיחות - בטיחות בעבודה ואנרגיה

איך לחסוך באנרגיה?

כיום ישנן דרכים רבות מאוד אשר מאפשרות לחסוך באותה אנרגיה בצורה טובה מאוד מבלי להזיק לעבודות השונות אשר מבוצעות במפעל או בבית העסק. לכן, ממונה אנרגיה בשרון שלמד והתמקצע בתחום יכול לסייע לכם בזאת וחברת "ערוץ בטיחות" יציעו לכם את ממונה אנרגיה בשרון המקצועי ביותר. ממונה אנרגיה בשרון מטעם חברת ערוץ בטיחות יספק עבורכם מידע על שימוש באנרגיה בצורה נכונה, על הטיפול במים במפעל, כיצד לשמור את האנרגיה, מה להתקין במפעל כדי לשמר את אותה אנרגיה וכו'. כך, בכל מקום ניתן לחסוך אנרגיה רבה מאוד ולהשתמש בה בחכמה רבה, הכול תלוי בייעוץ וקבלת שירות מחברת "ערוץ הבטיחות" המקצועית, חברה בעלת ניסיון ובעלת ידע עצום מאוד בתחום אשר יכולה להעניק לכם את כל המידע לו אתם זקוקים ואת השירות הטוב ביותר לו אתם זקוקים.
סקרי אנרגיה

בעת הגעתו של ממונה אנרגיה בשרון מחברת "ערוץ בטיחות" אליכם למפעל, יבצע המומחה סקר אנרגיה במפעל, בו הוא יבדוק מהי האנרגיה אותה אתם צורכים, איזו כמות של אנרגיה מתבזבזת לריק וכיצד תוכלו לחסוך באנרגיה ולבצע את העבודות במפעל שלכם בצורה טובה הרבה יותר ובעיקר נכונה יותר. חשוב להבין כי חסכון באותה אנרגיה הוא לא נושא פשוט אלא נושא אשר יש להתייחס אליו במלא הרצינות ולקחת אותו בכובד ראש מלא על מנת ליהנות מכל היתרונות ועל מנת להפוך את המפעל ואת התהליכים שבו לטובים ויעילים יותר.

 

ממונה אנרגיה במרכז

 

על פי התקנות של משרד האנרגיה במדינת ישראל נקבע כי כל מפעל או ארגון אחר אשר בשנה יש לו צריכה של מעל 300 טון צריך לבצע סקרי אנרגיה ובדיקות שונות לאנרגיה בה הוא משתמש. כיום, כל מפעל או ארגון שכזה פונה לשירותיו של ממונה אנרגיה במרכז אשר יפקח על כל נושא האנרגיה במפעל, ידאג שהכול יעבור על פי החוק וכמובן, יעשה הכול על מנת ליצור חסכון באנרגיה מבלי לפגוע ביכולת היצור של המפעל או העבודה של הארגון כולו. לכן, כיום רבים פונים אל חברת "ערוץ הבטיחות" אשר מעמידה לרשות הלקוחות שלה ממונה אנרגיה במרכז ואף מבצעת סקרי אנרגיה מקצועיים.ניסיון וידע עצום בתחוםכל אנשי המקצוע אשר מועסקים בתור ממוני אנרגיה של חברת "ערוץ הבטיחות" אלו אנשי מקצוע בעל ניסיון רב בתחום זה ובעלי ידע עצום מאוד. מהידע והניסיון שלהם הם יכולים להעניק לכל מפעל ולכל ארגון את השירות הטוב ביותר, את הבדיקות הטובות ביותר ואת הייעוץ הטוב ביותר. לכן, כיום ישנם רבים שלא מוכנים להתפשר על פחות ובוחרים אך ורק בחברת "ערוץ הבטיחות" אשר ממנה יקבלו את השירות של ממונה אנרגיה במרכז בצורה הטובה ביותר וממנה יוכלו להיות בטוחים כי הם יקבלו כל דבר לו הם זקוקים במהירות וביעילות רבה. כל זאת נובע בעיקר בזכות הניסיון והידע הרב של אנשי המקצוע המומחים של "ערוץ הבטיחות".מה כולל תפקידו של ממונה אנרגיה?תפקידו של ממונה אנרגיה במרכז כולל מספר פרטים חשובים מאוד. בין הפרטים העיקריים נמנים הפרטים הללו:    פיקוח על המערכות של האנרגיה במפעל או בארגון בו הוא מוצב    ביצוע בדיקות תקופתיות למערכות האנרגיה במפעל או בארגון בו הוא מוצב ועליו הוא ממונה    ייעוץ לחסכון נכון וטוב באנרגיה    פיקוד על הצריכה של הדלק והחשמל במפעל או בארגון    טיפול במאגרי המים בהם משתמש המפעל או הארגוןפרטים אלו, ועוד רבים אחרים, מרכיבים את התפקיד של ממונה האנרגיה של חברת "ערוץ הבטיחות". 

תחומי עיסוק